Корзина
31 отзыв
Добавить отзыв
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина
Мама Дома
+380635959977
+380635959977
  • 1
  • 2
  • 3
Топ продаж -20% УКРАЇНСЬКЕ ВИРОБНИЦТВО!!! Вологовбирач силікагель фасований для автомобіля та дома 50 грам

УКРАЇНСЬКЕ ВИРОБНИЦТВО!!! Вологовбирач силікагель фасований для автомобіля та дома 50 грам

20 грн.

16 грн.

Минимальная сумма заказа на сайте — 100 грн.

Показать оптовые цены
  • В наличии
  • Оптом и в розницу
  • Код: Si-50
+380635959977
  • График работы
  • Контакты
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
УКРАЇНСЬКЕ ВИРОБНИЦТВО!!! Вологовбирач силікагель фасований для автомобіля та дома 50 грамУКРАЇНСЬКЕ ВИРОБНИЦТВО!!! Вологовбирач силікагель фасований для автомобіля та дома 50 грам
20 грн.16 грн.
В наличии
Купить
+380635959977
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Вологовбирач антигрибковий і проти вогкості. Силікагель фасований по 50 г у мішечках з дихаючого вологостійкого(полімерного матеріалу. Активоване (зневоднений), готовий до застосування. Кожен мішечок запаяний в індивідуальний поліетиленовий пакет для недопущення контакту з вологою до розпакування. Дія осушувача починається відразу після розпаковування. Такий мішечок здатний адсорбувати 30% від своєї маси, вологи з повітря до повного насичення гранул.

Силікагель має величезну площу поверхні (до 1000 м2/1 г), що складається з груп —SiOH, розташованих на відстані 0,5 нм один від одного. Ці групи є активними центрами, причому активність конкретної марки силікагелю залежить від числа та активності таких центрів. В активному адсорбенте, тобто такому, з якого видалена адсорбована на його поверхні вода, багато центри будуть активні. Така активація відбувається при нагріванні гелю до 150-200 °C.

При нагріванні до більш високої температури в інтервалі 200-400 °C адсорбційна активність втрачається в результаті утворення зв'язків Si-O, що відбувається з відщепленням води. Цей процес звернемо. При нагріванні вище 400 °C площа сорбіруючої поверхні силікагелю необоротно зменшується.

Активні центри взаємодіють з полярними розчиненими речовинами головним чином за рахунок утворення водневих зв'язків.

Основне застосування силикагели знаходять при осушенні різних газів — повітря, вуглекислого газу, водню, кисню, азоту, хлору та інших промислових газів (наприклад, в осушувачах стисненого повітря).

Здатність силікагелю поглинати значну кількість води використовується для осушення різних рідин, особливо в тому випадку, коли в обезвоживаемой рідини погано розчиняється вода (наприклад, сушіння галогенированных органічних рідин типу фреонів).

Силикагели служать також осушувачами при консервації обладнання для оберігання його від корозії.

Наряду с водой силикагели хорошо поглощают пары многих органических веществ. Этим его свойством пользуются для улавливания (рекуперации) паров бензина, бензола, эфира, ацетона и т. п. из воздуха, бензола, из газовых коксовых печей и бензина из природных газов.

Свойство силикагеля поглощать многие вещества из жидкой фазы используют в промышленной очистке различных масел, удаления серы из продуктов дистилляции нефти и для удаления из нефти высокополимерных смолистых веществ.

Також силікагель використовують як адсорбент для наповнення хроматографічних колонок в хроматографії, як поглинач води (осушувач) органічних розчинників, адсорбційної очистки неполярних рідин; для поділу спиртів, амінокислот, вітамінів, антибіотиків та ін). Великопористі силикагели застосовуються як носії каталізаторів.

Також силікагель добре адсорбує атоми радону та його ізотопів.

У побуті силікагель широко використовується для виробництва наповнювачів для котячих туалетів.

Зазвичай силікагелем наповнюють яку-небудь газопроникні перфоровану або оболонку, наприклад, пластикові пакетики — осушувачі. Осушувачі до їх використання зберігають у герметичній тарі для запобігання поглинання ними вологи з повітря. Осушувачі починають діяти відразу ж, як тільки їх виймають з вологонепроникною захисної упаковки, тому вони повинні залишатися в герметичній тарі як можна довше.

Для повышения эффективности осушителей их целесообразнее всего, по возможности, свободно подвешивать в верхней части упаковки с изделием. Желательно, чтобы упаковка изделия или товара была герметична. Также выпускаются «контейнерные осушители» — осушители с большим количествам силикагеля из-за большой массы относительно поверхности осушителя оно действуют медленнее, что увеличивает срок службы осушителя до насыщения влагой и потери им осушающих свойств.

Норми закладки «контейнерних осушувачів» при перевезенні товару, чутливого до вологості, встановлюють приблизно з розрахунку 1 кг на 1 м3 обсягу транспортної тари. При перевезенні та зберіганні продукції, виробів у вологому тропічному кліматі норми закладки силікагелю в осушувачах повинні бути відповідно збільшені в 3,5 рази.

Страна производительУкраина
Пользовательские характеристики
Тип управленияМеханическое
СостояниеНовое
Бак для конденсатаFalse
  • Цена: 16 грн.